Komoda IV4

Kombinovanou komodu Ivo IV4 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily... více informací »
Komoda  IV4
9 189 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Ivo IV4 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily...

Kombinovanou komodu Ivo IV4 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.


Hodně prodávaný výrobek můžete dostat nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii komody! Získejte další výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající sortiment. Však to vidíte sami.

Oblíbený kus Komoda IV4 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás právě skutečně výhodně! Akční cena již od 9 189 Kč.