Komoda K1D

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým... více informací »
Komoda  K1D
3 768 Kč
Ověřit dostupnost
Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým...

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým designem a neutrální kombinací světlého přírodního dekoru borovice andersen s šedým dezénem congo. Bezúchytkové provedení zásuvek dokresluje moderní vzhled. K vybavení komody K1D patří 2 zásuvky a skříňka. Nábytek se vyrábí z lamina a dodáváme vám jej v demontu. Komoda je součástí kolekce Mati, ze které si můžete objednat další prvky a sestavit si tak pokoj dle vašich představ a prostrových možností.


Kvalitní a levný výrobek Komoda K1D máte možnost pořídit přímo tady na našem webu v sekci komody. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí!

Neodolatelný výrobek Komoda K1D od známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě teď se slevou! Ceny od 3 768 Kč.