Komoda K2DP

Bydlete moderně a útulně Komoda K2DP z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje... více informací »
Komoda  K2DP
4 930 Kč
Ověřit dostupnost
Bydlete moderně a útulně Komoda K2DP z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje...

Bydlete moderně a útulně Komoda K2DP z kolekce nábytku, která vynikám jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje reálné dřevo. Moderní dekory dub lefkas tmavý a v kombinaci s šedým dekorem smooth gray zajistí, že se váš byt stane útulným a hřejivým domovem. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Komoda je vybavená 3 zásuvkami s kovovými pojezdy, které hravě pojmou spoustu věcí, které potřebujete uskladnit. Po stranách jsou navíc skříňky vybavené poličkou a plnými dvířky. Dodáváme v demontu. Zásuvkovou komodou to nekončí Komoda K2DP je jedním z prvků kolekce Montana. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo ložnici přesně dle vašich představ.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda K2DP najdete již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci komody! Vyberte si jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má na skladě prvotřídní výrobky. Udělejte si radost. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda K2DP od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás nyní opravdu levně! Právě teď jen za 4 930 Kč.