Komoda K3SW

Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými... více informací »
Komoda  K3SW
3 105 Kč
Ověřit dostupnost
Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými...

Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými plnovýsuvy pro přehledné uspořádání drobností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Komodu vám dodáme v demontu.

Hodně žádaný kousek Komoda K3SW lze sehnat právě nyní na našem webu v populární sekci komody! Nyní najdete další produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má velmi kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento levný produkt Komoda K3SW od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Právě teď jen za 3 105 Kč.