Komoda KING 04

Kombinovanou komodu King 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám.... více informací »
Komoda KING 04
5 740 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu King 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám....

Kombinovanou komodu King 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám. Komoda se hodí především do interiérů, kde klademe důraz na moderní a stylové bydlení. Nábytek dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém King je tím pravým! Kolekce King je z kvalitního lamina o síle 16 mm, luxusní dojem navozují pololesklé plochy a kombinace barev, které jen tak nevyjdou z mody. Skříňky a zásuvky otevřete pomocí systému PUSH TO OPEN, kdy stačí jen zlehka zatlačit. Díky důmyslnému systému je nábytek bezúchytkový, a tak lépe vynikne jeho čistý design a jednoduché linie.


Oblíbený a kvalitní kousek Komoda KING 04 lze sehnat právě zde tady u nás ve známé sekci komody. Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento exkluzivní kus Komoda KING 04 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě teď ve slevě. V akci od 5 740 Kč.