Komoda KS3

Bydlete moderně a útulně Komoda KS3 z kolekce nábytku, která vyniká jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje... více informací »
Komoda  KS3
3 791 Kč
Ověřit dostupnost
Bydlete moderně a útulně Komoda KS3 z kolekce nábytku, která vyniká jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje...

Bydlete moderně a útulně Komoda KS3 z kolekce nábytku, která vyniká jedinečným lištováním a přírodním dekorem, který velice zdařile imituje reálné dřevo. Moderní dekory dub lefkas tmavý a v kombinaci s šedým dekorem smooth gray zajistí, že se váš byt stane útulným a hřejivým domovem. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Komoda je vybavená 3 zásuvkami s kovovými pojezdy, které hravě pojmou spoustu věcí, které potřebujete uskladnit. Dodáváme v demontu. Kolik prostoru komoda zabere? Tato krásná komoda vám zabere na šířku 50 cm, do hloubky 46 cm a na výšku 106 cm. Zásuvkovou komodou to nekončí Komoda KS3 je jedním z prvků kolekce Montana. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo ložnici přesně dle vašich představ.

Akční kus Komoda KS3 můžete sehnat aktuálně tu na našem webu umístěný v sekci komody. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment

Tento kvalitní a levný kus Komoda KS3 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 3 791 Kč.