Komoda LOFT 1D1S/60

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/60 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled.... více informací »
Komoda LOFT 1D1S/60
3 487 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Loft 1D1S/60 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled....

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/60 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Úložné prostory naleznete v praktické zásuvce a v policích za dvířky. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Unikátní a žádaný kousek je k dostání pohodlně na našem webu ve známé sekci komody! Nyní si můžete koupit skvělé kousky z této známé kategorie za super peníze! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní výrobky Přesvědčte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Komoda LOFT 1D1S/60 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně! Nabídky již od 3 487 Kč.