Komoda LOFT 1D1S/90

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální... více informací »
Komoda LOFT 1D1S/90
4 334 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální...

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Srkyté úložné prostory naleznete v malé zásuvce a v policích za dvířky. Do otevřených polic si zase můžete vystavit oblíbené knihy či dekorace. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Unikátní produkt máte možnost nakoupit lehce tu na stránkách umístěný v rubrice komody. Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z této populární rubriky snadno online.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Komoda LOFT 1D1S/90 od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. lze nakoupit aktuálně za zcela nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 4 334 Kč.