Komoda LT2

Komodu Loft LT2nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za plnými dvířky.... více informací »
Komoda  LT2
6 441 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Loft LT2nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za plnými dvířky....

Komodu Loft LT2nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za plnými dvířky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.


Výjimečný a žádaný kus máte možnost najít právě teď tady u nás v oblíbené rubrice komody. Podívejte se na skvělé zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní zboží !

Tento skvělý kousek Komoda LT2 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit momentálně za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 6 441 Kč.