Komoda LT3

Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými... více informací »
Komoda  LT3
7 932 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými...

Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými dvířky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Tento vynikající produkt Komoda LT3 lze sehnat bez obtíží u nás v oblíbené rubrice komody. Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout top výrobky .

Tento neodolatelný výrobek Komoda LT3 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. lze zakoupit nyní za akční cenu. V současnosti pořídíte za cenu 7 932 Kč.