Komoda Malta K3S artisan bílá

Šuplíkovou komodu Malta K3S nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Praktická komoda má 3 zásuvky s kuličkovými... více informací »
Komoda Malta K3S artisan bílá
3 791 Kč
Ověřit dostupnost
Šuplíkovou komodu Malta K3S nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Praktická komoda má 3 zásuvky s kuličkovými...

Šuplíkovou komodu Malta K3S nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Praktická komoda má 3 zásuvky s kuličkovými plnovýsuvy. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou učiní každý pokoj jedinečným. Komodu vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.


Designový produkt Komoda Malta K3S artisan bílá jde koupit aktuálně tu na našem webu ve známé kategorii komody. Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této známé rubriky za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami.

Tento designový produkt Komoda Malta K3S artisan bílá od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady a teď právě ve výhodné akci. Ve skvělé akci za 3 791 Kč.