Komoda Malta K4D artisan bílá

Nízkou komodu Malta K4D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Skříňku se 4 dvířky můžete umístit v místnosti... více informací »
Komoda Malta K4D artisan bílá
Nízkou komodu Malta K4D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Skříňku se 4 dvířky můžete umístit v místnosti...

Nízkou komodu Malta K4D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Skříňku se 4 dvířky můžete umístit v místnosti libovolně, doporučujeme ji ale převážně jako TV stolek po televizi. Vnitřní prostor je rozdělený 2 poličkami na 3 díly (viz montážní návod). Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou učiní každý pokoj jedinečným. Komodu vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.


Tento akční produkt Komoda Malta K4D artisan najdete snadno tady u nás v oblíbené rubrice komody! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Tento designový produkt Komoda Malta K4D artisan bílá od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete online za rozumné peníze! Nyní můžete mít za 3 768 Kč.