Komoda Murati 3, /

Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z... více informací »
Komoda Murati 3
2 860 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z...

Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované DTD. Komoda Murati se svým čistým designem hodí do každého interiéru, ať ji umístíte do ložnice, předsíně nebo obývacího či dětského pokoje. Dodáváme v demontu.

Exkluzivní kus máte možnost nakoupit taky tu na našem webu v oblíbené kategorii komody! Připravili jsme ještě další produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní produkty.! Vždyť to vidíte sami.

Žádaný výrobek Komoda Murati 3, / od naší známé značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte momentálně na našich stránkách extra výhodně. Cena již od 2 860 Kč.