Komoda Murati 4, /

Komoda se čtyřmi šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma v kombinaci s bílou. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované... více informací »
Komoda Murati 4
Komoda se čtyřmi šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma v kombinaci s bílou. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované...

Komoda se čtyřmi šuplíky z kolekce Murati v dezénu dub sonoma v kombinaci s bílou. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované DTD. Komoda Murati se svým čistým designem hodí do každého interiéru, ať ji umístíte do ložnice, předsíně nebo obývacího či dětského pokoje. Dodáváme v demontu.

Tento výjimečný kus lze zakoupit snadno tu na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Máme pro vás ostatní produkty z této populární kategorie za super peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Komoda Murati 4, / od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. získáte právě pořád výhodně. Ve skvělé akci za 2 990 Kč.