Komoda Pepe 2

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z... více informací »
Komoda Pepe 2
2 650 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z...

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z foliované dřevotřísky o síle 15 mm. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. K dodání v bílém dezénu. Komoda Pepe je vyrobena z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky. Dodáváno v demontu.

Ve slevě tento výrobek najdete již dnes tady a teď na našem webu v populární kategorii komody! Nyní můžete najít další zboží z této známé kategorie jednoduše online.

Hodně žádaný produkt Komoda Pepe 2 od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit zrovna dneska za nejnižší cenu! Cena již od 2 650 Kč.