Komoda Rea Amy 6

Komodu Rea Amy se 2 dvířky nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5 mm... více informací »
Komoda Rea Amy 6
Komodu Rea Amy se 2 dvířky nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5 mm...

Komodu Rea Amy se 2 dvířky nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5 mm ABS. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2cm. Komoda patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Tento levný výrobek je k získání teď tu na našich stránkách v rubrice komody! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie snadno online! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento levný kus Komoda Rea Amy 6 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete teď za výhodnou cenu. Akční cena již od 3 049 Kč.