Komoda Rea Ottawa UP5, UNI čelo

Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní.... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP5
6 166 Kč
Ověřit dostupnost
Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní....

Pro oživení komody Rea Ottawa UP5 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní. Komodu se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Dodáváme v demontu. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Tento oblíbený produkt Komoda Rea Ottawa UP5, UNI čelo můžete získat ještě na webu zařazený v sekci komody! Připravili jsme ještě další produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Komoda Rea Ottawa UP5, UNI čelo od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď ve slevě. Teď v akci 6 166 Kč.