Komoda Rea Ottawa UP6

Komoda Rea Ottawa UP6 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP6
7 121 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Rea Ottawa UP6 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě...

Komoda Rea Ottawa UP6 se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda Rea Ottawa UP6 dostanete nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci komody. Najděte si zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající sortiment.

Tento výjimečný kus Komoda Rea Ottawa UP6 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď právě se slevou. V akci od 7 121 Kč.
Další produkty z kategorie Komody