Komoda Rea Sisa 3

Komoda se 4 zásuvkami. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha dezénech. Dodáváno v demontu. Velmi... více informací »
Komoda Rea Sisa 3
4 380 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda se 4 zásuvkami. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha dezénech. Dodáváno v demontu. Velmi...

Komoda se 4 zásuvkami. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha dezénech. Dodáváno v demontu.

Velmi oblíbený produkt Komoda Rea Sisa 3 máte možnost sehnat mimo jiné na našem webu v populární kategorii komody! Nyní můžete koupit podobné výrobky z této kategorie za výborné peníze! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní produkty.

Kvalitní produkt Komoda Rea Sisa 3 od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 4 380 Kč.