Komoda s látkovými šuplíky Monour 1

Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního... více informací »
Komoda s látkovými šuplíky Monour 1
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního...

Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního provedení s kovovou konstrukcí. Ve čtyřech částech se ukrývá úložný šuplík z látky s dřevěnou úchytkou, který vám bude k dispozici pro uschování nejrůznějších drobností. Komoda se hodí do předsíně či chodby, ale využijete ji i jinde v domácnosti. Doporučujeme kombinovat s ostatními typy skříněk Monour. Dodáváme v demontu.

Zlevněný kousek Komoda s látkovými šuplíky Monour 1 najdete prostě na našich stránkách umístěný v sekci komody! Připravili jsme akční zboží z této známé kategorie ve slevě. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé produkty.. Nakupujte výhoděn u nás.

Žádaný výrobek Komoda s látkovými šuplíky Monour 1 od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. jde nakoupit právě nyní ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 1 590 Kč.