Komoda s látkovými šuplíky Monour 4

Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního provedení s kovovou... více informací »
Komoda s látkovými šuplíky Monour 4
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního provedení s kovovou...

Sháníte komodu, ale chcete něco neokoukaného? Pak jste narazili na ten pravý produkt pro vás. Komoda z kolekce Monour je moderního provedení s kovovou konstrukcí. V pěti částech se ukrývá úložný šuplík z látky s dřevěnou úchytkou, který vám bude k dispozici pro uschování nejrůznějších drobností. Komoda se hodí do předsíně či chodby, ale využijete ji i jinde v domácnosti. Doporučujeme kombinovat s ostatními typy skříněk Monour. Dodáváme v demontu.


Oblíbený a kvalitní produkt Komoda s látkovými šuplíky Monour 4 máte možnost dostat bez obtíží u nás zařazený v rubrice komody! Připravili jsme pro vás parádní výrobky z této populární sekce za příznivou cenu! Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Komoda s látkovými šuplíky Monour 4 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít nyní se slevou. Cena již od 2 190 Kč.