Komoda S2

Komodu Sandy S2 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v interiéru a dodává mu teplou... více informací »
Komoda  S2
5 908 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Sandy S2 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v interiéru a dodává mu teplou...

Komodu Sandy S2 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v interiéru a dodává mu teplou atmosféru. S nábytkem bezúchytkové kolekce Sandy si můžete vyskládat obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Sandy mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého zavírání a zásuvky s kuličkovými výsuvy jsou potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové. Sklo tvrzené.


Nejprodávanější výrobek jde koupit v pohodě tu na našem webu zařazený v sekci komody. Podívejte se na unikátní produkty z této kategorie za rozumné peníze. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí top produkty.

Ve slevě výrobek Komoda S2 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady a teď za výhodnou cenu. Ceny již od 5 908 Kč.
Další produkty z kategorie Komody