Komoda Sofia -bílý pololesk

Komodu Sofia nabízíme z lamina v dezénu bílá/bílý pololesk. Komoda s velkým úložným prostorem jistě najde využití v každé... více informací »
Komoda Sofia -bílý pololesk
Komodu Sofia nabízíme z lamina v dezénu bílá/bílý pololesk. Komoda s velkým úložným prostorem jistě najde využití v každé...

Komodu Sofia nabízíme z lamina v dezénu bílá/bílý pololesk. Komoda s velkým úložným prostorem jistě najde využití v každé domácnosti. Milovníci designu a stylu zase ocení jednoduché ale trendy provedení s lesklými dvířky. Uvnitř každé sekce za dvířky je 1 police. Dodáváme v demontu. Produktové foto je nafocené vč. LED osvětlení, toto osvětlení není součástí dodání! Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.


Tento vynikající produkt Komoda Sofia -bílý pololesk získáte právě tu na našem webu umístěný v kategorii komody! Nyní můžete získat zcela nové produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní produkty.!

Nejprodávanější kousek Komoda Sofia -bílý pololesk od přední značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat v naší internetové nabídce v akci. Právě lze objednat jen za 5 019 Kč.