Komoda Sofia

Komoda Sofia nabízí dostatek úložného prostoru, proto jistě najde využití v každé domácnosti. Milovníci designu a stylu zase ocení jednoduché ale... více informací »
Komoda Sofia
6 479 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Sofia nabízí dostatek úložného prostoru, proto jistě najde využití v každé domácnosti. Milovníci designu a stylu zase ocení jednoduché ale...

Komoda Sofia nabízí dostatek úložného prostoru, proto jistě najde využití v každé domácnosti. Milovníci designu a stylu zase ocení jednoduché ale trendy provedení s lesklými dvířky. Navíc si můžete vybrat, zda vám komodu dodáme s osvětlením policového prostoru nebo bez osvětlení. Uvnitř každé sekce je za dvířky 1 police. Dodáváme v demontu.


Tento exkluzivní produkt máte možnost získat právě zde na webu umístěný v sekci komody! Připravili jsme pro vás unikátní zboží ve zmíněné sekci v akci. Přední značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní výrobek Komoda Sofia s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde ve slevě! Právě lze objednat jen za 6 479 Kč.