Komoda SVN-02

Komodu Sven 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 4 zásuvkami a za 2 dvířky poskytne úložné prostory rozdělené policí.... více informací »
Komoda  SVN-02
6 251 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Sven 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 4 zásuvkami a za 2 dvířky poskytne úložné prostory rozdělené policí....

Komodu Sven 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 4 zásuvkami a za 2 dvířky poskytne úložné prostory rozdělené policí. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Tento vynikající produkt lze nakoupit právě nyní tu na webu zařazený v sekci komody. Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí top zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Komoda SVN-02 originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady nyní skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 6 251 Kč.