Komoda SVN-04

Zásuvkovou komodu Sven 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda vám poskytne úložné prostory ve 4 šuplíkách. Výrazným prvkem jsou černé... více informací »
Komoda  SVN-04
4 762 Kč
Ověřit dostupnost
Zásuvkovou komodu Sven 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda vám poskytne úložné prostory ve 4 šuplíkách. Výrazným prvkem jsou černé...

Zásuvkovou komodu Sven 04 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda vám poskytne úložné prostory ve 4 šuplíkách. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Velmi oblíbený produkt Komoda SVN-04 lze nakoupit mimo jiné tu na stránkách umístěný v sekci komody! Vyberte si akční produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a levný kus Komoda SVN-04 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zrovna ve výprodejové akci. Cena od 4 762 Kč.