Komoda TORINO 3D2S

Kombinovanou komodu TORINO 3D2S nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Ideální komoda pro přehledné uložení vašich věcí ve 2 zásuvkách a v... více informací »
Komoda TORINO 3D2S
7 637 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu TORINO 3D2S nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Ideální komoda pro přehledné uložení vašich věcí ve 2 zásuvkách a v...

Kombinovanou komodu TORINO 3D2S nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Ideální komoda pro přehledné uložení vašich věcí ve 2 zásuvkách a v několika policích za 3 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Tento akční produkt Komoda TORINO 3D2S seženete právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii komody. Pořiďte si skvělé výrobky z této kategorie v bezva akci! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný kus Komoda TORINO 3D2S od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. naleznete u nás teď skutečně výhodně! Akční ceny již od 7 637 Kč.