Komoda TS11

Elegantní komoda vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus komody má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Komoda... více informací »
Komoda  TS11
7 584 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní komoda vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus komody má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Komoda...

Elegantní komoda vyrobená z lamina je součástí kolekce Tes. Korpus komody má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Komoda má 2 plná dvířka, která jsou vyrobena z MDF o síle 16 mm. Komoda má hrany ABS. Kolekci Tes snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařizování obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci této kolekce podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Tes.

Velmi oblíbený produkt Komoda TS11 lze zakoupit teď na našem webu v kategorii komody. Nyní můžete získat podobné zboží ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. poskytuje skvělý sortiment To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Komoda TS11 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 7 584 Kč.