Komoda Tuxel 2 v dekoru

Moderní komoda z kolekce Tuxel z lamina vhodně kombinuje dezén dřeva dubu wotan s bílou barvou. Skříňka disponuje třemi šuplíky... více informací »
Komoda Tuxel 2 v dekoru
4 980 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda z kolekce Tuxel z lamina vhodně kombinuje dezén dřeva dubu wotan s bílou barvou. Skříňka disponuje třemi šuplíky...

Moderní komoda z kolekce Tuxel z lamina vhodně kombinuje dezén dřeva dubu wotan s bílou barvou. Skříňka disponuje třemi šuplíky a třemi prostory za dvířky. Dále vám na vystavení vašich oblíbených dekorací budou k dispozici tři otevřené police po stranách komody. Doporučujeme umístění v ložnici, obývacím pokoji, ale i v pracovně či chodbě. Komodu nabízíme i v dalším barevném provedení či rozměru. Dodáváme v demontu.

Tento neodolatelný kousek Komoda Tuxel 2 v dekoru je k dispozici pohodlně tu na našich stránkách ve známé rubrice komody. Nyní můžete najít nové zboží ve zmíněné kategorii snadno online! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout kvalitní zboží za rozumné peníze.

Vynikající produkt Komoda Tuxel 2 v dekoru od dodavatele kvalitních produktů FORLIVING s.r.o. máte možnost najít již dnes skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 980 Kč.