Komoda WOOD 2D

Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení... více informací »
Komoda WOOD 2D
5 437 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení...

Kombinovanou komodu WOOD 2D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Ideální komoda s prostorem na vystavení nádobí či dekorací i uložení méně potřebných věcí do polic za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Kvalitní a levný kousek Komoda WOOD 2D od dodavatele se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte u nás nyní za příznivou cenu. Zrovna teď v akci za 5 437 Kč.