Komoda WOOD 2D3S

Kombinovanou komodu WOOD 2D3S nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete ve 3... více informací »
Komoda WOOD 2D3S
5 960 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu WOOD 2D3S nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete ve 3...

Kombinovanou komodu WOOD 2D3S nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete ve 3 praktických zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Pojezdy zásuvek jsou teleskopové, černé úchytky kovové. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Exkluzivní kus Komoda WOOD 2D3S naleznete mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené sekci komody. Mrkněte na jiné výrobky ve zmiňované rubrice ve slevě. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí velmi kvalitní produkty. skutečně levně.

Exkluzivní kousek Komoda WOOD 2D3S od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. snadno získáte již dnes za příznivou cenu. Nyní lze objednat jen za 5 960 Kč.