Komoda z ového masivu

Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s... více informací »
Komoda z ového masivu
34 921 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s...

Komoda – 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 137 cm – hloubka 45 cm – výška 91 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Akční produkt je dostupný právě teď tady na webu v oblíbené kategorii komody. Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této populární sekce ve výhodné akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělé produkty A to ještě není vše.

Vynikající výrobek Komoda z ového masivu od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě levně. Právě lze objednat jen za 34 921 Kč.