Konferenční stolek 2,

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je... více informací »
Konferenční stolek  2
3 680 Kč
Ověřit dostupnost
Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je...

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je také mnohem pevnější a odolnější vůči poškození. Kolekce sektorového nábytku Comedor je právě v tomto rustikálním provedení a skvěle ji umístíte nejen do vašeho domova, ale třeba také na chatu. Konferenční stolek vyrobený z lamina s ABS hranami je v dezénu dřeva dub lefkas. Pro odložení oblíbeného nápoje či časopisu máte k dispozici hned 2 dostatečně velké plochy – vrchní a vnitřní polici. Použitý materiál je o síle 16 a 32 mm. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Comedor níže – viz související produkty.

Ve slevě produkt Konferenční stolek 2, získáte již dnes tady na našem webu v oblíbené rubrice konferenční stolky! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné sekci za super cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové výrobky.

Tento oblíbený výrobek Konferenční stolek 2, originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách teď opravdu výhodně! Akční cena od 3 680 Kč.