Konferenční stolek 90 – zásuvka

Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou... více informací »
Konferenční stolek 90 - zásuvka
13 283 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou...

Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Ve slevě produkt Konferenční stolek 90 – zásuvka lze koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu!

Vynikající produkt Konferenční stolek 90 - zásuvka od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás teď skutečně výhodně. Nabídky od 13 283 Kč.