Konferenční stolek Diana H KW černý

Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v... více informací »
Konferenční stolek Diana H KW černý
1 863 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v...

Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska je zhotovena z čirého skla, nohy z lakované MDF v provedení černá. Dodáváno v demontu.

Výjimečný a žádaný produkt seženete nyní tu na našich stránkách ve známé sekci konferenční stolky! Nyní můžete koupit nové produkty z této sekce za rozumné peníze! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Konferenční stolek Diana H KW černý od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde za akční cenu! Akční ceny již od 1 863 Kč.