Konferenční stolek Futura 2

Konferenční stolek Futura 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do... více informací »
Konferenční stolek Futura 2
3 353 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Futura 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do...

Konferenční stolek Futura 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Unikátní a oblíbený produkt máte možnost pořídit bezprostředně tady na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží.

Kvalitní a žádaný produkt Konferenční stolek Futura 2 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 3 353 Kč.