Konferenční stolek Futura

Konferenční stolek Futura je vyrobený z lakované MDF desky v bílé barvě a je opatřený kolečky pro snadnější manipulaci. Stolek dodáváme v... více informací »
Konferenční stolek Futura
3 941 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Futura je vyrobený z lakované MDF desky v bílé barvě a je opatřený kolečky pro snadnější manipulaci. Stolek dodáváme v...

Konferenční stolek Futura je vyrobený z lakované MDF desky v bílé barvě a je opatřený kolečky pro snadnější manipulaci. Stolek dodáváme v demontu.

Výjimečný kus Konferenční stolek Futura máte možnost sehnat přímo na našich stránkách v kategorii konferenční stolky! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této sekce za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má na skladě špičkové zboží Přesvědčte se.

Velmi žádaný produkt Konferenční stolek Futura od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde se slevou. Aktuálně v akci za 3 941 Kč.