Konferenční stolek Julien

Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky. Stolek dodáváme v... více informací »
Konferenční stolek Julien
4 890 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky. Stolek dodáváme v...

Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky. Stolek dodáváme v demontu pouze ve vyobrazeném provedení.

Exkluzivní produkt Konferenční stolek Julien je k sehnání právě teď tady a teď na našem webu v populární rubrice konferenční stolky. Nyní si můžete pořídit jiné zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento neodolatelný výrobek Konferenční stolek Julien od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady teď právě za výhodnou cenu! Nabídky od 4 890 Kč.