Konferenční stolek KING 08

Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem... více informací »
Konferenční stolek KING 08
5 103 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem...

Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám. Stolek se hodí především do interiérů, kde klademe důraz na moderní a stylové bydlení. Nábytek dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém King je tím pravým! Kolekce King je z kvalitního lamina o síle 16 mm, luxusní dojem navozují pololesklé plochy a kombinace barev, které jen tak nevyjdou z mody. Skříňky a zásuvky otevřete pomocí systému PUSH TO OPEN, kdy stačí jen zlehka zatlačit. Díky důmyslnému systému je nábytek bezúchytkový, a tak lépe vynikne jeho čistý design a jednoduché linie.

Tento kvalitní a levný produkt Konferenční stolek KING 08 je k dostání mimo jiné tady na webu umístěný v sekci konferenční stolky! Získejte akční kusy ve zmiňované rubrice jednoduše online! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Konferenční stolek KING 08 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. lze zakoupit u nás nyní za rozumné peníze. Akční cena již od 5 103 Kč.