Konferenční stolek KWADRO, bílý

Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích... více informací »
Konferenční stolek KWADRO
1 606 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích...

Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích pokojů, ale své uplatnění najde také v hotelových interiérech. Stolek je vyroben z laminovaného MDF. Jedná se o dřevovláknité desky, které mají mimořádně velkou pevnost. Praktický odkládací prostor využijte pro různé tiskoviny či knihy. Dodáváme v demontu. Tento obdélníkový stolek nabízíme i v dalších dezénech lamina a také ve čtvercovém tvaru desky.


Kvalitní a žádaný kousek Konferenční stolek KWADRO, bílý dostanete prostě na webu umístěný v sekci konferenční stolky. Mrkněte na ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. U nás nabízíme více, u nás najdete další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Konferenční stolek KWADRO, bílý od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás právě téměř zdarma! Ceny od 1 606 Kč.