Konferenční stolek Kwadro Kwadrat,

Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub sonoma charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do... více informací »
Konferenční stolek Kwadro Kwadrat
1 339 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub sonoma charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do...

Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub sonoma charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích pokojů, ale své uplatnění najde také v hotelových interiérech. Stolek je vyroben z laminovaného MDF. Jedná se o dřevovláknité desky, které mají mimořádně velkou pevnost. Praktický odkládací prostor využijte pro různé tiskoviny či knihy. Dodáváme v demontu. Rozměry: šířka 70 cm hloubka 70 cm výška 53 cm Tento čtvercový stolek nabízíme i v dalších dezénech lamina a také v obdélníkovém tvaru desky.

Tento oblíbený produkt Konferenční stolek Kwadro Kwadrat, s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. Teď v akci 1 339 Kč.