Konferenční stolek LANIPA

Kulatý konferenční stolek Lanipa se skládá z desky z přírodního ratanu a černých ocelových nohou a vnese do vašeho interiéru... více informací »
Konferenční stolek LANIPA
2 120 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatý konferenční stolek Lanipa se skládá z desky z přírodního ratanu a černých ocelových nohou a vnese do vašeho interiéru...

Kulatý konferenční stolek Lanipa se skládá z desky z přírodního ratanu a černých ocelových nohou a vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Stůl můžete jednoduše přenášet na místo, kde ho zrovna potřebujete. Deska stolu má vyvýšené, profilované hrany, vyrobené z ohýbané překližky, takže se nemusíte bát, že z něj něco vypadne.

Hodně oblíbený produkt Konferenční stolek LANIPA je k dispozici lehce tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete koupit zcela nové kusy ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí skvělé zboží. za skutečně nízé ceny! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Konferenční stolek LANIPA od skvělé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady teď ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 2 120 Kč.