Konferenční stolek LAR-03

Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete... více informací »
Konferenční stolek  LAR-03
4 217 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete...

Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete odložit časopisy či ovladač od televize. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Oblíbený a akční produkt jde pořídit právě nyní tady na webu v kategorii konferenční stolky. Nyní získáte skvělé zboží ve zmíněné sekci jednoduše online.

Hodně prodávaný produkt Konferenční stolek LAR-03 od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 4 217 Kč.