DODEX nábytek
  1. Dodexnábytek.cz
  2. stoly a stolky
  3. konferenční stolky
  4. Konferenční stolek Pal dub přírodní

Konferenční stolek Pal dub přírodní

Tento unikátní kousek Konferenční stolek Pal dub přírodní od značky s dlouholetou tradicí Biano snadno najdete zde téměř zdarma. Nyní získáte od 2 979 Kč.
Konferenční stolek Pal dub
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 979

Představujeme vám konferenční stolek Pal v dekoru přírodního dubu. Rozjasněte váš prostor s tímto jedinečným 2dílným konferenčním stolkem, který můžete tvarovat podle svých představ. Použijte ho jako koncový stolek, odkládací stolek nebo elegantní stojan na rostliny. Jeho možnosti jsou tak bohaté, jako vaše nápady.

Přizpůsobte si tento stůl podle svých specifických potřeb a vytvořte moderní, současný vzhled ve vašem obývacím pokoji. Uložte knihy, časopisy a další nezbytnosti s lehkostí. Jeho rozměry zajišťují dostatek prostoru pro vaše kreativní výrazy. Černý kovový rám a nohy zajistí, že váš konferenční stolek vydrží po mnoho let. Je to ideální volba pro malé prostory a dodá vašemu domovu moderní a současný vzhled. Vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiál
Snadná montáž

Rozměry:

Série: Nábytek Pal, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ano, Tvar: Atypické, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 50 cm, Šířka: 88 cm, Výška: 38 cm

Dostupnost Skladem