Konferenční stolek PR9

Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu... více informací »
Konferenční stolek  PR9
4 017 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu...

Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně. Dodáváme v demontu.

Tento unikátní produkt lze zakoupit rovnou tady na webu v oblíbené rubrice konferenční stolky! Najděte si skvělé produkty z této známé rubriky v akci! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí top zboží . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Hodně prodávaný produkt Konferenční stolek PR9 od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 4 017 Kč.