Konferenční stolek RACK 02

Konferenční stolek Rack 02 s praktickou odkládací poličku nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy... více informací »
Konferenční stolek RACK 02
2 978 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Rack 02 s praktickou odkládací poličku nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy...

Konferenční stolek Rack 02 s praktickou odkládací poličku nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme jej v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Tento unikátní produkt Konferenční stolek RACK 02 máte možnost sehnat právě tady na webu v populární rubrice konferenční stolky. Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci! Přední značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí top sortiment. Však to vidíte sami!

Akční a ve slevě výrobek Konferenční stolek RACK 02 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady opravdu výhodně. Cena od 2 978 Kč.