Konferenční stolek Savana

Velice moderní konferenční stolek Savana je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska, odkládací polička i podstava jsou vyrobeny z skla,... více informací »
Konferenční stolek Savana
Velice moderní konferenční stolek Savana je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska, odkládací polička i podstava jsou vyrobeny z skla,...

Velice moderní konferenční stolek Savana je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska, odkládací polička i podstava jsou vyrobeny z skla, nohy z lakované MDF v černo-bílé barevné kombinaci. Dodáváno v demontu.

Tento kvalitní výrobek jde sehnat také tu na našem webu zařazený v rubrice konferenční stolky. Nyní můžete koupit kvalitní kusy z naší rubriky snadno online! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici skvělé výrobky Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a levný kus Konferenční stolek Savana od společnosti FORLIVING s.r.o. seženete u nás skutečně levně. Teď v akci 3 593 Kč.