Konferenční stolek T, dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s... více informací »
Konferenční stolek  T
2 840 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Konferenční stolek z této kolekce disponuje vrchní odkládací deskou, na kterou si pohodlně odložíte veškeré pochutiny, které chcete mít rychle po ruce. Další věci pak lze umístit do prostředního otevřeného prostoru. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.


Tento výjimečný produkt Konferenční stolek T, dub craft jde nakoupit mimo jiné tady na našem webu ve známé rubrice konferenční stolky. Připravili jsme další zboží z této sekce v akci.

Oblíbený výrobek Konferenční stolek T, dub craft zlatý / grafit od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 840 Kč.