Konferenční stolek , tmavý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro... více informací »
Konferenční stolek
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Konferenční stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan tmavý. Svým nezvyklým vyhotovením skvěle ozvláštní váš obývací pokoj. Na odložení svého oblíbeného nápoje či časopisu budete mít k dispozici nejen vrchní desku, ale také 2 otevřené vnitřní police. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Stolek je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.


Kvalitní produkt Konferenční stolek , jde nakoupit v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii konferenční stolky! Vyberte si nové produkty z této populární kategorie za extra cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Konferenční stolek , tmavý pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách téměř zdarma. Ceny již od 3 590 Kč.