konferenční stůl ADAM 155/204

Rozkládací konferenční stůl Adam nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu.... více informací »
konferenční stůl ADAM 155/204
8 060 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací konferenční stůl Adam nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu....

Rozkládací konferenční stůl Adam nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Konferenční stolek, který můžete rozložit až na šířku 204 cm, vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.


Výjimečný a žádaný kus konferenční stůl ADAM 155/204 můžete pořídit již dnes tu na našem webu v kategorii konferenční stolky. Nyní můžete získat kvalitní zboží z této oblíbené kategorie v bezva akci! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní produkty..

Velmi žádaný produkt konferenční stůl ADAM 155/204 od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte momentálně za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 8 060 Kč.